W dniach od 15 do 30 kwietnia 2020 r. nasza świetlica zorganizowała zbiórkę środków czystości, środków do dezynfekcji, środków opatrunkowych dla Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie, związaną z trudną sytuacją panującą obecnie w Polsce i na świecie z powodu wirusa COVID - 19 Do akcji przyłączył się także kamieński Bar "Pasztecik". Wiedzieliśmy, że nas nie zawiedziecie, dobrzy ludzie o pomocnych sercach. Podczas dyżurów przynoszono nam wiele różnych potrzebnych rzeczy. Uzbieraliśmy tego bardzo dużo, min. 20 zgrzewek papieru toaletowego, 20 zgrzewek wody mineralnej, 35 l płynu do dezynfekcji, 10 kartonów chusteczek higienicznych, 20 paczek ręczników papierowych, pielucho majtki dla dorosłych, bandaże, plastry na rany, gąbki do mycia ciała, 7 pudełek rękawiczek jednorazowych, mydła w płynie i w kostkach i wiele, wiele innych potrzebnych artykułów. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za wsparcie naszej akcji, a pani dyrektor za udostępnienie szkoły do zbiórki w tym trudnym i niebezpiecznym czasie. Wszystkie te dary zostały przekazane pracownikom DPS w dniu 06.05.2020 r.