Martyna Florianowicz – laureatka Powiatowego Przeglądu Recytatorskiego

W sobotę 23 lutego w Sali Widowiskowej KaDeKu odbył się Etap Powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W kategorii klas IV – VI Martyna Florianowicz – uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim zajęła I miejsce, konkurując z kilkunastoma uczestnikami z całego powiatu. Uczennica długo nie wierzyła w swój sukces i była bardzo mile zaskoczona. Można z całą pewnością stwierdzić, że kilkuletnia praca zaowocowała i dlatego Martyna obiecała, że zrobi wszystko, by godnie zaprezentować nasz powiat już niebawem.
Przegląd wojewódzki odbędzie się w dniach 5 – 6.04.2013 r. na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!