Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

28 maja 2013 r. w murach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się finał wojewódzkiego VIII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu-konkurs prozdrowotny, którego organizatorem był Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie. Rywalizowali ze sobą uczniowie z 20 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Ideą tegorocznej edycji festiwalu była tematyka ukierunkowana na Obchody Światowego Dnia bez Tytoniu. Uczestnicy prezentowali na scenie autorskie piosenki. Miło nam poinformować, że wśród szkół podstawowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim zajęła II miejsce i otrzymała Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczennice, które reprezentowały szkołę to: Martyna Florianowicz, Natalia Kuchta i Sara Czepiel.

Gratulujemy serdecznie.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. L. Teligi