Podwórko Nivea

Kochani! Jest szansa, że powstanie w Kamieniu Pomorskim plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy, że razem zdobędziemy wystarczającą liczbę głosów a jeden z 20 placów zabaw powstanie właśnie u nas. Żeby tak się stało wszyscy musimy stanąć do walki o głosy.

Głosujemy na stronie:

Podwórko Nivea

na lokalizację Kamień Pomorski.

Powrót wszystkich klas do nauki stacjonarnej

Sytuacja epidemiczna na tyle się poprawia, że w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa wracamy do normalnej pracy szkół. Od 31 maja 2021 r. wszyscy uczniowie będą kształcić się na terenie szkoły na zasadach obowiązujących przed okresem epidemii.

Więcej informacji znajduje się na stronie Ministerstwa Edukacji i...

Happy Mother's Day

Uczniowie klas 2b i 2c w ramach akcji active teaching - nauczanie przez śpiewanie przygotowali piosenkę w języku angielskim, a trudność polegała na tym, że musieli jednocześnie śpiewać i tańczyć. Piosenka łatwo wpada w ucho, zapraszamy Mamy do wspólnej zabawy.
Wszystkiego naj wszystkim MAMUSIOM!!!

Egzamin Ósmoklasisty

Szanowni uczniowie klas 8

Już za dwa dni ostatni duży sprawdzian w murach tej szkoły - egzamin ósmoklasisty. Jest to pewnego rodzaju podsumowanie pierwszego etapu Waszej edukacji. Gratuluję Wam, przede wszystkim tego, że jesteście właśnie w tym miejscu Waszego życia. Bo to Wasza praca, obecność na zajęciach, czas poświęcony na wszystkie...

Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

Sytuacja epidemiczna na tyle się poprawia, że w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa wracamy do normalnej pracy szkół. Dzięki decyzji rządu stopniowo, przez cały maj, do stacjonarnej pracy będą wracały poszczególne szkoły i placówki. 

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zbliża się Narodowe Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Z tej okazji kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Archiwum Państwowe w Szczecinie pt. "230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja".
Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu na temat wydarzeń, bohaterów i symboli...

Nauczanie hybrydowe

Uwaga! 

Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021 r. do 2 maja 2021 r. wraca nauczanie hybrydowe dla uczniów klas I-III. Uczniowie klas IV-VIII nadal będą uczyć się zdalnie. 

Egzamin Ósmoklasisty

W 2021 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzany od 25 do 27 maja (wtorek – czwartek).