Akcja Świąteczna "Paczka dla Bohatera na Kresach"

Drodzy uczniowie. Nasza Szkoła po raz kolejny przyłączyła się do Akcji Świątecznej "Paczka dla Bohatera na Kresach" organizowanej przez OSP Międzyzdroje, a także po raz pierwszy do Akcji organizowanej przez Jednostkę Wojskową z Trzebiatowa "IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera II wojny światowej, mieszkańców naszego powiatu i gminy". W związku z tym zwracamy się do Was Kochani Uczniowie oraz do Waszych Rodziców o wsparcie w tych akcjach. Jak zwykle potrzebne są: kosmetyki, środki czystości, kawa, herbata, makarony, konserwy, olej, mąka, art. spożywcze o długim terminie ważności, ozdoby choinkowe. Wierzymy, że Wasze Dobre Serca pomogą przetrwać tym ludziom święta. Pomóżmy Naszym Bohaterom, a paczki przygotowane dla nich będą podziękowaniem, że możemy żyć w wolnej Polsce.
Artykuły przynosimy do 8 grudnia 2019 roku, do świetlicy szkolnej, sala 118.

Osoby odpowiedzialne za Akcję: pani Lidia Radtke, pani Izabela Jacewicz oraz nauczyciele świetlicy szkolnej.
W Was Kochani jest MOC!