Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole!

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
W naszej szkole jak co roku również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie w tym dniu mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Na początku spotkania dzieci obejrzały prezentację o pluszowych misiach – bohaterach bajek dla dzieci.
Następnie uczniowie klas 2 z okazji święta pluszowych misiów zaśpiewali piosenkę "Przyjaciel miś".
Później nauczyciele klas 1-3 i Pani Dyrektor przeczytali uczniom kilka pluszowych opowieści o Misiu Uszatku. Organizatorki spotkania przygotowały również foto budkę z postacią misia, w której uczniowie wykonali sobie zdjęcia pamiątkowe.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Wychowawczynie klas 2