Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj

Uczniowie naszej Szkoły po raz drugi wzięli udział w kampani społecznej "Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj". W ramach projektu realizowanego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg z Gdańska, do uczniów trafiły urocze kartki świąteczne.
Cel kampanii to przede wszystkim zwrócenie uwagi polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, a także kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.
Uczniowie w atmosferze radosnego podekscytowania wypełniali, ozdabiali i przygotowywali do wysłania kartki z życzeniami świątecznymi dla swoich bliskich.
Mamy nadzieję, że otrzymane kartki były dla Państwa wspaniałą niespodzianką i sprawiły Państwu wiele radości.