My English Helper

Projekt "My English Helper" ma na celu zachęcenie uczniów do systematycznej nauki języka angielskiego. Dwa dni uczniowie klas 4a, 4b oraz 5a przygotowywali swoich "pomocników" korzystając z rożnych artykułów papierniczych, ozdobnych naklejek, kopert oraz taśm klejących jak i nożyczek. Wiele zależało od pomysłowości. Teraz rozpoczynamy korzystanie z przygotowanych pomocy naukowych. Uczniowie będą dostawać bonusy w postaci małych karteczek za pracę na lekcji, będą przygotowywać fiszki do nauki słówek i zapisywać formy gramatyczne do nauczenia. Na lekcjach zaczynamy również korzystać z nowych metod takich jak sketchnoting- wszystko co sprawia trudności zapisujemy korzystając z różnych rysunków.

Edyta Gutowska