VII Festiwal Piosenki o Zdrowiu

31 maja 2012 r. w murach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się finał wojewódzkiego VII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu - konkurs prozdrowotny, którego organizatorem był Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie i Kierownik Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz Koordynator Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie. Rywalizowali ze sobą uczniowie z 15 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Ideą tegorocznej edycji festiwalu była tematyka ukierunkowana na Obchody Światowego Dnia bez Tytoniu. Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim zajęła I miejsce. Uczennice, które reprezentowały szkołę to: Martyna Florianowicz, Sandra Podsiadły, Kornelia Rajnerowicz i Patrycja Kokolus.