Warsztaty świąteczne

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są najlepszą okazją, by miło, ciekawie i słodko spędzić czas w szkole. 11 grudnia 2019 r. dzieci z klasy 1a i 3b wzięły udział w warsztatach przygotowanych przez wychowawczynie. Głównym celem była radość ze wspólnego działania oraz ukazanie piękna Świąt.
Na ustawionych w jednym rzędzie stołach, rozłożono upieczone przez mamy pierniki, farbki do kolorowania, barwne ozdoby i posypki.
Dzieci miały okazję same zrobić lukier. Z ogromną radością i zaangażowanaiem zabrały się do pracy. Lukier i ozdoby sprawiły, że pierniczki zamieniły się w kolorowe słodkości. Każdy był wyjątkowy, niepowtarzalny i.. przepyszny. Ich korzenny zapach długo unosił się po sali przyjemnym aromatem.

Wiesława Krawiec, Mariola Wronkiewicz, Izabela Jacewicz