Warsztaty z Pomocnikami św. Mikołaja

Uczniowie z klasy 2a i 2b (17 grudnia) oraz z klasy 1a i 3b (18 grudnia) przenieśli się na kilka godzin do krainy św. Mikołaja, a dokładnie wprost na zorganizowane przez jego Pomocników warsztaty.
Po przybyciu do Kołobrzegu - Dygowa (Pomerania Fun Park) wszystkich uczestników przywitał, a jakże, św. Mikołaj we własnej osobie. W programie były zajęcia, na których dzieci samodzielnie udekorowały ceramicznego Mikołaja, choinkę lub aniołka. Miały też okazję wykonać i ozdobić własną bombkę na świąteczną choinkę.
Dzieci rysowały lub pisały, a potem, wrzuciły do specjalnej skrzynki - listy do św. Mikołaja. Mogły również osobiście pożegnać smutki w maszynie do niszczenia złych uczynków i każdy otrzymał specjalny Świąteczny Magiczny Akt Zapomnienia od św. Mikołaja.
Z ogromną przyjemnością dzieci robiły pamiątkowe zdjęcia ze św. Mikołajem.
Po warsztatach nadszedł czas na dodatkową atrakcję, czyli pobyt w strefie zabawy na wspaniale przygotowanym placu. Na dzieci czekały: "małpi gaj", na środku stał wielki statek, wulkan, na który można wspiąć się po linie, wiele zjeżdżalni, torów przeszkód, ogromne baseny z kulkami, a także strefa relaksu. Warto dodać, że św. Mikołaj i jego pomocnicy czuwali bardzo dyskretnie nad bezpieczeństwem bawiących się beztrosko dzieci.
Na zakończenie św. Mikołaj serdecznie i ciepło pożegnał się z naszą wycieczką życząc szczęśliwych i radosnych świąt.
To był cudownie spędzony czas.

Wychowawczynie klasy 1a, 2a, 2b i 3b