Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Już niedługo, bo 12.01.2020 r., zagra po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie to już 28 granie tej Wielkiej Orkiestry! Również nasza szkoła postanowiła "grać" wspólnie w tym dniu z innymi wolontariuszami i mieszkańcami naszej gminy. A w jaki sposób? Zbieramy fanty na loterię, która cieszy się dużym powodzeniem nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych, pomożemy wolontariuszom Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy obsłudze słodkiego bufetu. Co jest nam potrzebne aby działać: ciasto, kawa, herbata, talerzyki i łyżeczki jednorazowe. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie. Miejsce zbiórki fantów, do 10.01.2020 (piątek), artykułów do obsługi bufetu oczywiście świetlica szkolna sala 118. Osoby, które chcą upiec ciasto prosimy o kontakt z wychowawcą.

Osoby odpowiedzialne za WOŚP w szkole: SU, nauczyciele świetlicy.