Wszystkie babcie i dziadkowie nasi są

Pod takim tytułem wychowankowie świetlicy szkolnej przygotowali przedstawienie dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie.
Podczas spotkania, które odbyło się 30.01.2020 r. recytowali wiersze dla babć i dziadków, śpiewali piosenki, a także zaprezentowali się w tańcu, który przygotowali pod czujnym okiem pani Kamili Kuryś. A że mamy zdolnych uczniów w naszej szkole, wychowankowie świetlicy szkolnej zagrali na instrumentach utwory znanych kompozytorów muzyki poważnej. Na zakończenie uroczystości mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej otrzymali laurki z życzeniami, które uczniowie sami wykonali podczas zajęć plastycznych w świetlicy. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej bardzo ciepło i życzliwie nas przyjęli i zaprosili na kolejne występy i odwiedziny. Bardzo dziękujemy uczniom: Antoninie Jastrzębskiej, Kornelii Olejniczak, Olkowi Mućko, Justynie Ciechowicz, Michałowi Termanowskiemu, Julii Kuryś, Zofii Bamburek, Mai Kasprzak, Lilii Saletrze, Jagnie Jarczak, Julce Mikołajczyk, Kalinie Świderskiej, Natalii Krzyśków, Julce Grabarskiej, Natalii Maciejczak, Julce Wojtynie, Tatianie Ingling, Nadii Bielaszewskiej, Olimpii Wołkowieckiej, Ewie Kochanowicz, Martynie Zawiasie, Julce Szymczyk, Igorowi Laskowskiemu, Zosi Stachurskiej oraz Zuzannie Pytlas, za zaangażowanie, pomysły i chęć działania w szkolnym wolontariacie.

Nauczyciele świetlicy szkolnej