1000 powodów, by czytać

Kolejny raz Empik zorganizował konkurs pod nazwą "1000 powodów, by czytać". W ramach konkursu 10 szkół – 5 w kategorii do 120 uczniów oraz 5 w kategorii powyżej 120 uczniów wygrywa 1000 ksiażek oraz 3 czytniki e- book. Wartośc nagrody to aż 25000 zł. W zeszłym roku 1 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Jarszewie. Czy uda nam się powtórzyć ich sukces?

W tym roku do konkursu przystąpiła kamieńska "dwójka". Walczymy dzielnie. Na dzień dzisiejszy zajmujemy 6 miejsce, a różnica głosów między 6. a 4. miejscem wynosi zaledwie 150 głosów.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej szkoły w głosowaniu. Zasady są bardzo proste:

Pobierz darmową aplikację Empik i zaloguj się.
Wyszukaj konkurs "1000 powodów, by czytać" i wybierz kategorię szkoły powyżej 120 uczniów.
Wyszukaj Szkołę Podstawową nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.
Oddaj głos dziś i w każdy kolejny dzień aż do 2 grudnia.

Zachęcajmy do udziału w głosowaniu rodzinę, znajomych i przyjaciół. Gdyby każdy z nas oddawał codziennie głos na "dwójkę" wygraną mielibyśmy w kieszeni. Tylko jako zwarta grupa możemy zdziałać wiele. Wierzymy, że jeszcze nie wszystko stracone i jutro odzyskamy upragnione 5, a może nawet 4 miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim