The Big Challenge

Od kilku lat nasza szkoła, wraz innymi polskimi szkołami, bierze udział w Międzynarodowym Konkursie The Big Challenge obok szkół z kilku krajów europejskich: Niemcy, Austria, Francja, Benelux, Hiszpania oraz Włochy. W tym roku 52 uczniów Dwójki zdecydowało się wziąć udział w tym internetowym konkursie, którego głównym celem jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. Aby przygotować się do testu, uczniowie mogli ćwiczyć przez cały rok na darmowej i dostępnej dla wszystkich platformie English Every Day. Wystarczyło ściągnąć aplikację English Every Day i zbierać odznaki a także grać z kolegami i koleżankami z klasy.

Tegoroczna edycja konkursu odbyła się w kwietniu.

Najlepsze wyniki na poziomach otrzymali:

• na poziomie klas IV:

1. Martyna Panocha, kl. 4b
    2. Oliwia Magiera, kl. 4a
    3. Kalina Świderska, kl. 4b
  • na poziomie klas V:

1. Kinga Maciejewska, kl. 5a
    2. Patryk Wróblewski, kl. 5a
    3. Tomasz Wojnarski, kl. 5a
  • na poziomie klas VI:

1. Tymon Kwiatkowski, kl. 6c
    2. Wojtek Fela, kl. 6b
    3. Marcel Zieliński, kl. Kl. 6c
  • na poziomie klas VII:

1. Karolina Pęcak, kl. 7b
    2. Lena Kubik, kl. 7b
    3. Hubert Mikus, kl. 7c
  • na poziomie klas VIII:

1. Emilia Wilczyńska
    2. Zuzanna Wołkowiecka
    3. Maciej Kułaga
  • Najlepszy wynik spośród wszystkich startujących uczniów w naszej szkole uzyskał Tymon Kwiatkowski z klasy 6c (335/350 pkt) uzyskując 1 miejsce w szkole.

• Nagroda specjalna – ręcznik plażowy Junion Jack - wylosowana dla Amelki Baczyńskiej z klasy 4a.

W The Big Challenge uczniowie otrzymują nagrodę bez względu na wynik w konkursie, jednak im lepszy wynik, tym lepsze nagrody. W tegorocznej edycji konkursu każde dziecko otrzymało dyplom uczestnictwa i plakat oraz inne gadżety do wyboru: kalendarze ścienne Australia, książeczki anglojęzyczne, książeczki z zabawnymi faktami, duże lub małe flagi brytyjskie i amerykańskie, frisbee, power banki oraz ołówki z flagą amerykańską. Najlepsi otrzymali dodatkowo medale.

Gratulujemy!