Realizacja projektu "Zdrowo jemy i w zawodach sportowych udział bierzemy"

11 maja 2022 r. członkinie zarządu Stowarzyszenia na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim podpisały umowę z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES w Szczecinie na realizację projektu "Zdrowo jemy i w zawodach sportowych udział bierzemy" w ramach programu MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2021-2023. W ramach projektu 10 czerwca 2022 roku dzieci spotkają się z psychodietetykiem oraz wezmą udział w zajęciach kulinarnych, a 15 czerwca 2022 roku zorganizowane zostaną zawody sportowe. Adresatami są uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim. Projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 4 tysięcy złotych.