Słodki kiermasz dla uchodźców wojennych z Ukrainy

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy pomogli w organizacji 6 słodkich kiermaszy organizowanych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Szczególe podziękowania kierujemy do Amelki Dajczak, Zuzi Garlińskiej i Zosi Zalas z klasy 8c za pomoc w sprzedaży. Dzięki Wam wszystkim udało nam się zebrać 10024,23 zł . Pieniądze przeznaczyliśmy na:

• 7167,96 zł – zakup żywności do Punktu Pomocy zorganizowanego przy P.G.K. w Kamieniu Pomorskim,
  • 321,27 zł – zakup żywności dla grupy przebywającej w Ośrodku "Wrzos" w Łukęcinie,
  • 2535 zł – przeznaczyliśmy na opłacenie wyjazdów, książek do nauki języka ukraińskiego, pomocy szkolnych dla uczniów z Ukrainy uczęszczających do naszej szkoły.

Ze strony szkoły organizacją kiermaszu zajęły się: Agnieszka Grzybowska, Izabela Jacewicz, Lidia Radtke, Anita Bachorek, Maria Horoszkiewicz-Cioroch, Karina Laskowska, Małgorzata Bartkowska-Ryczko, Edyta Gutowska, Monika Niedźwiedź, Monika Jarema, Katarzyna Kubik i Dorota Konarska.