Spotkanie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej

Zdrowy styl życia to jeden z filarów utrzymania naszego organizmu w dobrym stanie. Na prozdrowotny styl życia składa się kilka elementów, które tylko współgrając ze sobą, gwarantują utrzymanie zarówno ciała, jak i ducha w dobrej kondycji. Jak żyć zdrowo i co składa się na zasady zdrowego trybu życia omówiła z uczniami klas II Pani Antonina Kawecka – pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim. Pani Antonina w bardzo ciekawy sposób zaprezentowała uczniom jak odżywiać się mądrze i zdrowo. Wskazywała na konieczność uprawiania sportu oraz właściwą regenerację podczas snu. Zaprezentowała i omówiła piramidę zdrowego żywienia i stylu życia dla dzieci i młodzieży. Uczniowie z  zaangażowaniem wzięli udział w spotkaniu. Odpowiadali na zadawane przez prowadzącą pytania, uczestniczyli w dyskusji.
Serdecznie dziękujemy Pani Antoninie za przygotowanie interesującego spotkania dla uczniów.

Wychowawczynie klas II