Szkolna wycieczka na Wyspę Chrząszczewską

W dniu 26.09.2021 roku wraz z Andrzejem Jędrzejewskim, psychologiem szkolnym udali się na "niedzielny wypad za miasto" Dawid Mikolajczyk, Dawid Milej i Damian Milej z klasy 6b. Uczniowie wraz z opiekunem odwiedzili Chrząszczewo, Buniewice oraz Głaz Królewski.
Piekli kiełbaski na ognisku, maszerowali wzdłuż brzegu Zalewu Kamienskiego, ciesząc się dobrą pogodą i rześkim powietrzem. Tego dnia na kamienskiej zatoce można było zaobserwować pływające skutery wodne oraz jachty żaglowe. Uczniowie uczyli się także chwytów obronnych jiu jitsu. Tego dnia trenowali obronę przed uderzeniem nożem z góry oraz od dołu. Cały czas trwała żywa rozmowa między uczestnikami wycieczki, a najbardziej interesujące były opowieści z wojska trenera Andrzeja Jędrzejewskiego. Wycieczka zakończyła się objazdem drugiej co do wielkości w Polsce wyspy dookoła i powrotem na obiad do domu.