Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami

W okresie od 10 listopada do 15 grudnia 2021 roku świetlica szkolna organizowała świąteczne zbiórki: "Świąteczna pomoc dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie" oraz przyłączyła się po raz kolejny do Ogólnopolskiej Akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera". Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przynosili do nas produkty spożywcze, chemiczne, kosmetyczne, słodycze, koce, ciepłe czapki i rękawice. Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wykonywały świąteczne kartki dla bohaterów i mieszkańców DPS. Pan Dawid, właściciel firmy "Kreatywny Garaż" wykonał przepiękne, świąteczne zawieszki na choinkę z imieniem każdego podopiecznego Domu Pomocy Społecznej, a klasa Ic przygotowała przedstawienie jasełkowe, które w formie filmiku przekazaliśmy do Śniatowa. Przygotowaliśmy 59 świątecznych paczek dla DPS i 25 paczek dla naszych Bohaterów II wojny światowej w ramach Akcji "XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera". Dzięki współpracy z Jednostką Wojskową z Trzebiatowa udało się rozwieść paczki dla każdego Bohatera.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszych świątecznych akcji, że dzięki waszym gorącym sercom mogliśmy przynieść radość innym ludziom.

Nauczyciele świetlicy szkolnej