Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim pragnie poinformować, iż od dnia 1 marca 2023 r. do 31 marca 2023 r. trwać będą zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 dzieci urodzonych w 2016 r. i zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.
Wypełnione przez Rodziców/Opiekunów Zgłoszenia zapisu dziecka do klasy pierwszej przyjmowane będą w sekretariacie do dnia 1 marca 2023 r. w godzinach 8:00 - 14:00 lub przesyłane na e-mail szkoły pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA! Dokumenty przesyłane za pomocą poczty elektronicznej powinny być zaopatrzone we własnoręczny czytelny podpis osoby zgłaszającej.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz informacje o terminach dotyczących postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego dot. dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły znajdują się na stronie internetowej szkoły pod adresem: www.sp2kamienpomorski.pl

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim:

Według:

pdfZałącznika Nr 1 do uchwały Nr XLIV/469/23 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z dnia 24 lutego 2023 r. - PDF198 KB
do obwodu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 9, 72 – 400 Kamień Pomorski, należą:

Ulice:

Brzozowa, Fryderyka Chopina, Piotra Czajkowskiego, Jana Długosza, Dywizjonu 303, Gryficka, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Królowej Marysieńki, Kwiatów Polnych, Lawendowa, Lazurowa, Witolda Lutosławskiego, 3 Maja, Jana Matejki, Czesława Niemena, Cypriana Kamila Norwida, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Michała Ogińskiego, Osiedle Bolesława Prusa, Ignacego Paderewskiego, Pionierska, Polna, Pogodna, IV Pułku Piechoty, Szmaragdowa, Władysława Szpilmana, Radosna, Władysława Reymonta, Różana, Rzemieślnicza, Spokojna, Stefana Stuligrosza, Szczecińska, Karola Szymanowskiego, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Willowa, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wolińska, Wrzosowa, Wspólna, Za Chmurką, Żółcińska.

Miejscowości:

Borucin, Borzysław, Buniewice, Chrząstowo, Chrząszczewo, Chrząszczewko, Ducino, Ganiec, Giżkowo, Górki, Grabowo, Grębowo, Jarzysław, Kukań, Mokrawica, Płastkowo, Rarwino, Rekowo, Rzewnowo, Rzewnówko, Stawnik, Stawno, Strzeżewko, Strzeżewo, Szumiąca, Śniatowo, Świniec, Trzebieszewo, Żółcino.

Dokumenty do pobrania dla Rodziców/Opiekunów dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły:

Dokumenty do pobrania dla Rodziców/Opiekunów dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły. Zgłoszenia będą brane pod uwagę w terminie późniejszym w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym na podstawie wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej:

Dodatkowe dokumenty do pobrania: