W zeszłym roku szkolnym wychowankowie świetlicy szkolnej wzięli udział w XVIII Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko", zorganizowanym przez Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Na konkurs wpłynęło aż 20.915 prac nadesłanych z 54 krajów, na wystawę międzynarodową jury zakwalifikowało 1.267 prac.
Miło nam poinformować, że z pośród zakwalifikowanych i wyróżnionych prac znalazły się także prace naszych wychowanków. Każdy z wychowanków otrzymał imienne zaproszenie dla siebie i dla rodziców na wystawę do Torunia. Zaproszenia dostali także wychowawcy świetlicy szkolnej oraz pani dyrektor naszej szkoły.
A oto nasi zwycięzcy:
Kacper Adamek, Katarzyna Bęgowska, Natalia Kankowska, Aleksandra Krupa, Julia Lis, Dominika Orszulak, Gabriela Proczek, Aleksandra Wodzińska, Zuzanna Wojcieszek, Bartosz Wójcik, Emil Wróbel. Gratulujemy !!
Mimo iż czekaliśmy długo na wyniki konkursu (od kwietnia 2015), to jak się okazuje warto czekać i warto brać udział w konkursach, nawet jeśli mamy ponad 20 tysięcy chętnych osób na zdobycie nagrody.

Nauczyciele świetlicy