W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu antynikotynowego "Nie pal przy mnie, proszę!" we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kamieniu Pomorskim, którego adresatem byli uczniowie klas I-III  i ich rodzice.

Dnia 29 maja 2017r. uczniowie klasy II a, II b i II c  przygotowali oraz przedstawili apel poświęcony zagadnieniom związanym z tematyką szkodliwości palenia papierosów. Był on skierowany do uczniów z klas I – III. Celem apelu było uporządkowanie i poszerzenie wiadomości na temat zdrowia oraz uwrażliwienie dzieci na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związane z biernym paleniem. Zabawne inscenizacje, wiersze oraz piosenki uświadomiły dzieciom, że warto dbać o własne zdrowie. Apel zakończył się podsumowaniem konkursu plastycznego pt. ,, Nie pal przy mnie, proszę". W konkursie wzięli udział uczniowie z klas II i III pod kierunkiem szkolnego koordynatora programu - G. Wasielewskiej.

LAUREATAMI  KONKURSU ZOSTALI:

I miejsce – Wiktoria Trepczyńska kl. II a

II miejsce – Aleksandra Ujazda kl. III a  i Filip Laskowski kl. II d

III miejsce – Julia Szymczyk kl. II b

WYRÓŻNIENIA:

1. Natalia Szłyk kl. II a
  2. Zaliwska Nina kl. II c
  3. Julia Plucińska kl. II b

Uczniowie nagrodzeni otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom!

Grażyna Wasielewska – koordynator programu