15 czerwca uczniowie klas II C oraz II D przygotowali dla swoich Mam i Tatusiów przedstawienie z okazji ich świąt. Z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego dnia. Uczyły się wierszy i piosenek, przygotowały piękne podarunki dla ukochanych rodziców.

Główne założenia imprezy to:

• wdrażanie do pielęgnowania relacji z najbliższymi członkami rodziny,
  • kształtowanie postawy uroczystych obchodów różnych świąt,
  • uwrażliwianie na okazywanie szacunku osobom starszym,
  • wdrażanie do obdarowywania solenizantów życzeniami i własnoręcznie wykonanymi prezentami,
  • zacieśnianie relacji dziecko – rodzic, poprzez uczestnictwo we wspólnej zabawie.

W dniu pokazu wszystkie dzieci odświętnie ubrane zaprezentowały najbliższym piękny program artystyczny. Wzruszone Mamusie nie kryły łez podczas występu. Na zakończenie Ola Florianowicz oraz Julia Stankiewicz wykonały utwór "Co powie Tata?" Natalii Kukulskiej.

Serdecznie dziękujemy Paniom Lidii Radtke oraz Magdalenie Makowskiej za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz słodkiego poczęstunku.

Dorota Garlińska – wychowawczyni klasy II C

Iwona Hume – Zielińska – wychowawczyni klasy II D