Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, w maju br. zorganizował akcję "Dzieci dzieciom". Przez cały miesiąc zbierano maskotki, przybory szkolne, gry oraz słodycze, które przeznaczone zostały Placówkom Opiekuńczo – Wychowawczym w Wisełce i Lubinie.

W dniu 30 maja br. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, udali się z wizytą do placówki w Wisełce. W czasie spotkania z Panią Dyrektor Ewą Zielińską, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 przekazali upominki dla dzieci znajdujące się w tym ośrodku. Akcja ta miała być prezentem, którym dzieci naszej szkoły ofiarowały w Dniu Dziecka podopiecznym Placówkom Opiekuńczo - Wychowawczym w Wisełce i Lubinie. Jest to również efekt współpracy naszej szkoły z tymi placówkami.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w organizacje tej akcji. Należy nadmienić, że to już po raz trzeci w ten sposób zorganizowana pomoc wychowankom Placówkom Opiekuńczo – Wychowawczym w Wisełce i Lubinie.

Dziękujemy wszystkim!