10-go kwietnia dzieci z Koła Plastycznego naszej szkoły, udały się do Kamieńskiego Domu Kultury na spotkanie z paniami z grupy plastycznej Uniwersytetu III Wieku. Celem spotkania było wspólne malowanie pisanek i wielkiej kartki świątecznej. Podczas pracy artystycznej dzieci słuchały ciekawych opowieści pań o sposobach malowania jajek. Było to już drugie spotkanie we współpracy z Kamieńskim Domem Kultury z cyklu – łączymy pokolenia. Okazuje się, że dwa pokolenia wspaniale się rozumieją podczas wspólnej artystycznej pracy.

Dorota Jędrzejewska-Motyka