W piątek 12 października 2018 roku odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas II b i II c zaprezentowali swoim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz kolegom i koleżankom z klas I – III przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Mali aktorzy recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz składali życzenia swoim pedagogom.

Z kolei młodzież z klas IV-VIII   uczestniczyła w apelu przygotowanym i prowadzonym przez uczniów klas VIII a, VII b i V b.

Wychowankowie dziękowali nauczycielom i pracownikom oświaty słowami: "Przyjmijcie od nas – Waszych uczniów - najserdeczniejsze życzenia spokojnej pracy i wiele satysfakcji z niej płynącej".

Uroczyście deklamowane przez uczniów wiersze przeplatane były występami instrumentalnymi. Dodatkowym elementem tego szczególnego dnia był pokaz mody (na wesoło) dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów zaprezentowany przez klasę VIII a.

Na zakończenie apelu wszyscy uczniowie zaśpiewali: " Sto lat .

Dorota Konarska – wychowawczyni klasy II c

Mariola Wronkiewicz – wychowawczyni klasy II b