Jak, co roku w maju w naszej szkole w klasach I – III odbyły się spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klasy II b z tej okazji przedstawili swoim rodzicom bogaty program artystyczny - inscenizacje, wiersze, piosenki, tańce i scenki. Duże wrażenie na rodzicach zrobiły występy taneczne zaprezentowane przez Martynkę Jarocką, Lenkę Stangrycką, Martynkę Zawiasę i Olimpię Wołkowiecką, które samodzielnie dobrały muzykę i stworzyły układy taneczne. Bardzo podobała się również scenka przedstawiona przez Hanię Sito i Olimpię Wołkowiecką. Po wspaniałych występach i wręczeniu prezentów na twarzach rodziców można było zauważyć wzruszenie i wielką dumę z młodych artystów. Występy nie były łatwe, ale uczniowie doskonale sobie z nimi poradzili.

Wychowawca kl. II b
Jolanta Koćwin