Dnia 01 grudnia 2015r. szkolna grupa teatralna "Szuflandia", prowadzona przez pedagoga szkolnego, zaprosiła uczniów z klas 1-3 do obejrzenia przedstawienia pod tytułem "Jędrek Jeżyk".
Wśród barwnej scenografii, młodzi artyści, wcielając się w różne postaci, starali się przybliżyć zaproszonym gościom takie wartości jak: rodzina i tolerancja.
Zawarte w bajce treści pokazały, jak bardzo każdy z nas potrzebuje szacunku, zrozumienia, akceptacji i miłości.
Pomimo, iż treść przedstawienia nie była wesoła, to cała historia, jak to zwykle w bajkach bywa, zakończyła się szczęśliwie.
Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały Gazetkę Pedagoga Szkolnego podejmującą omawianą tematykę, z której mogły dowiedzieć się, na czym polega tolerancja oraz dlaczego powinno się akceptować drugiego człowieka.