Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim zwraca się z prośbą o dokonanie zapisów dzieci do klasy pierwszej na r. szk. 2015/2016 rok urodzenia 2008, (które nie uczęszczają do szkoły) oraz 2009 z obwodu szkoły.
Zapisów dokonuje się na podstawie aktu urodzenia dziecka. Prosi się również o pesel dziecka.
Zapisy w sekretariacie szkoły./od 2 do 31 marca 2015 r./

Do obwodu szkoły należą następujące ulice i miejscowości:

Ulice: - M. Konopnickiej, Matejki, Norwida, Szczecińska, Topolowa, Długosza, IV Go Pułku Piechoty, Krasickiego, Willowa, Polna, Wolińska, Nowoprojektowana, Nowoogrodowa, Gryficka, Wspólna, Rzemieślnicza, Osiedle Bolesława Prusa, Pogodna, Reymonta, Różana, Chopina, Witosa, Szymanowskiego, Ogińskiego, 3 Maja, Paderewskiego, Warcisława, Żółcińska, Jaśminowa, Wieniawskiego, Brzozowa, Kochanowskiego, Kwiatów Polnych, Witolda Lutosławskiego, Piotra Czajkowskiego, Radosna, Stefana Stuligrosza.

Miejscowości: - Chrząszczewo, Chrząszczewko, Buniewice, Żółcino, Grabowo, Rzewnowo, Rzewnówko, Trzebieszewo, Świniec, Borucin, Grębowo, Mokrawica, Strzeżewo, Strzeżewko, Chrząstowo.