W czwartą rocznicę kanonizacji Świętego Jana Pawła II, odbył się już po raz dziewiąty "Dekanalny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II". Honorowy patronat nad konkursem, objął Proboszcz parafii Kamień Pomorski ksiądz kanonik Dariusz Żarkowski.

Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie ze Szkół Podstawowych naszego dekanatu. W konkursie wzięły udział dzieci z czterech Szkół Podstawowych: nr 1 i nr 2 z Kamienia Pomorskiego oraz z Dziwnowa i Jarszewa.

Dzieci uczestniczące w konkursie, to finaliści szkolnych konkursów wiedzy o Świętym Janie Pawle II.

Laureatami konkursu zostali:

• I. miejsce: Anna Kuliberda - uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim;
  • II. miejsce: Michał Szumny - uczeń Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego  Pułku Piechoty w Dziwnowie;
  • III.  miejsce: Magdalena Jańczak i Weronika Dyczko uczennice ze  Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego  Pułku Piechoty w Dziwnowie.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Kamień Pomorski.