Od lutego bieżącego roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi jest uczestnikiem programu Szkolnych Kas Oszczędnościowych – projektu edukacyjnego dla najmłodszych.

W przeciągu 2 miesięcy do programu przystąpiło 38 uczniów. Najwięcej oszczędzających uczęszcza do klasy II B. Na kolejnych miejscach plasują się klasy I B oraz III C. W sumie uczestnicy programu na swoich indywidualnych kontach zgromadzili już 8 278,60 zł.

Od kwietnia na stronie www.szkolneblogi.pl tworzymy wirtualną kronikę SKO. Jest to szansa na zdobycie cennych nagród dla szkoły. W każdym miesiącu komisja konkursowa wybierze 3 spośród 10 najbardziej lubianych blogów i nagrodzi je. Adres naszego bloga to www.szkolneblogi.pl/SKO/blogi/szkola-podstawowa-nr-2-im.-leonida-teligi-w-kamieniu-pomorskim.

Dorota Garlińska – opiekun SKO