W dniach 9-27 stycznia 2017 roku w naszej szkole trwała akcja "Pomoc dla Naomi!". Pragnęliśmy pomóc dziesięcioletniej Naomi pochodzącej ze Szczecina, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku 1 listopada została poparzona. Ciało dziewczynki miało rozległe oparzenia. W chwili obecnej jest ona po przeszczepie skóry, ale na jej ciele tworzą się blizowce powodujące ogromny ból i cierpienie. Codziennie trzeba zmieniać opatrunki – używane są do tego celu maści: Alantan Plus i Contractubex. Dzienne zużycie maści to 10 tubek Alantanu i 1 Contratubexu, jest to więc ogromny koszt. Naomi czeka jeszcze przynajmniej 2 letnie leczenie… Dzięki Waszemu wielkiemu sercu i chęci niesienia bezinteresownej pomocy zebraliśmy:

220 szt. Alantanu plus,

15 szt. Alantanu maści,

7 szt. Alantan kremu,

9 szt. Contractubexu.

Razem udało nam się wiec zebrać 251szt.maści!!!

W akcję włączyli się prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły, wielu nauczycieli.

Przekazane lekarstwa wraz z życzeniami i drobnymi upominkami  na pewno pomogą Naomi w powrocie do zdrowia! Bardzo serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie akcją!

Katarzyna Kubik