W czwartek 8 grudnia 2016r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego UNDERSTAND, organizowany przez firmę edukacyjną Mogalo. Jest to nietypowe przedsięwzięcie, gdyż tym razem testowana była umiejętność rozumienia tekstu słuchanego.

Uczniowie mieli do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Udzielali w nich odpowiedzi w formie wybrania 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. Do rozwiązania było po 8 zadań za 3, 4 i 5 punktów, co w sumie mogło dać uczestnikowi 120 punktów w czasie maksymalnie 60 minut. Uczestnik sam decydował o wykorzystaniu swojego czasu i mógł odsłuchiwać pytania i odpowiedzi dowolną ilość razy podczas konkursu. Jednak po przejściu do kolejnego zadania nie można już było wracać i zmieniać udzielonej odpowiedzi. Warto dodać, że konkurs tego typu organizowany był po raz pierwszy.

Oto uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w naszej szkole

Klasa V:

• Grochulski Krystian V c – NAGRODA – DARMOWY UDZIAŁ W KONKURSIE 2017