Dzieci klas 4 – 6 wspólnie z nauczycielem plastyki Dorotą Motyką przez 3 soboty października, w otwartej pracowni Kamieńskiego Domu Kultury tworzyły projekty latarni gazowych.Prace były wykonane z materiałów, pochodzących z recyklingu i zostały wysłane na konkurs plastyczny organizowany przez firmę G.EN. Gaz Energia. Podczas tworzenia było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Bez względu na wyniki konkursu wszystkim uczniom gratulujemy dobrych pomysłów i pracowitości. Tymi uczniami są: Jakub Bęgowski, Adrianna Brząkała, Filip Laskowski, Oktawia Wach, Maja Wojciech, Nikola Podlasińska, Filip Sengerski, Zosia Motyka, Martyna Stasińska, Szymon Piszczek, Roksana Makowska, Natalia Bigos, Zuzia Kwiatkowska, Paulina Prażanowska, Filip Karpiński, Natalia Kozubowska, Ernest Dobroń.

Wszystkim bardzo dziękujemy!