W dniu 1 grudnia 2015 r. odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego ©MEMORY MASTER. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania uczniów. Dzięki nowej formie konkursu uczniowie nie tylko sprawdzają swoją wiedzę, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób są zachęcani do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

W konursie tym nasi uczniowie wzięli udział pierwszy raz. Był to 14 śmiałków z klas 4, 5 i 6. Znamy już wyniki konkursu i jest nam niezmiernie miło poinformować, że mamy 1 LAUREATA i 2 WYRÓŻNIENIA.

Oto nasi MISTRZOWIE:
Wojciech Leszczyński, kl. IV b – laureat III stopnia (93% dobrych odpowiedzi)
Weronika Jarema, kl. IV b – wyróżnienie (87 % dobrych odpowiedzi)
Martyna Stasińska, kl. VI a  – wyróżnienie (86 % dobrych odpowiedzi)

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim, którzy podjęli próbę wyuczenia się długiej listy słówek i życzymy jeszcze wielu sukcesów językowych.

Nauczyciele języka angielskiego