26 kwietnia 2017 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. B. Chrobrego w Kamieniu Pomorskim został przeprowadzony I Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego "Little Master of English".

Konkurs był przeznaczony był dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej od klasy I do III ze szkół podstawowych gmin: Kamień Pomorski, Dziwnów, Świerzno, Golczewo i Wolin.

Od uczestników konkursu wymagana była wiedza z zakresu treści zawartych w podstawie programowej dla klas I-III szkoły podstawowej języka angielskiego a sam konkurs polegał na wypełnieniu w ciągu 45 minut, testu składającego się z pytań o różnej skali trudności. Pytania konkursowe zawierały jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi. W razie identycznej ilości dobrych odpowiedzi decydował czas ukończenia konkursu.

Naszą szkołę reprezentowali:

• Tomasz Wojnarski, kl. 1a,
  • Borys Pawlikowski. kl. 1b,
  • Piotr Kowalski, kl. 2 d
  • Igor Trościanko, kl. 2 b
  • Zofia Warmbier, kl. 3b
  • Karolina Pęcak, kl. 3 b

Wśród zwycięzców znaleźli się:

• Piotr Kowalski – 1 miejsce na poziomie klas 2 - Mały Mistrz Języka Angielskiego
  • Karolina Pęcak – 1 miejsce na poziomie klas 3 - Mały Mistrz Języka Angielskiego

Cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów!