Dzień  św. Patryka uczniowie naszej szkoły spędzili w Golczewie. Trzyosobowa delegacja z klas IV – VI, wyłoniona w etapie szkolnym, wzięła udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘ READING AND GRAMMAR’, który ma na celu poszerzanie wiedzy w zakresie umiejętności czytania ze zrozumieniem, oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce. Na konkurs zostały zaproszone szkoły podstawowe powiatu kamieńskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział siedem szkół: SP Wrzosowo, SP Jarszewo, SP Kołczewo, SP Wolin, SP nr 1 Kamień Pomorski, SP nr 2 Kamień Pomorski oraz ZSP Golczewo.

Na poziomie klas czwartych zwyciężyli:

I miejsce Weronika Jarema SP nr 2 Kamień Pomorski
II miejsce Samanta Juszkiewicz SP Kołczewo
III miejsce Hanna Kwiatkowska SP nr 1 Kamień Pomorski

Na poziomie klas piątych zwyciężyli:

I miejsce Martyna Nowicka  SP Wolin
II miejsce Antoni Przydryga SP  nr 2 Kamień Pomorski
III miejsce Kinga Lichowska SP Kołczewo

Na poziomie klas szóstych zwyciężyli:

I miejsce Martyna Stasińska SP nr 2 Kamień Pomorski
II miejsce Martyna Włodarczyk ZSP Golczewo
III miejsce Jarosław Szymborski SP nr 1 Kamień Pomorski

Za zdobycie miejsc I-III uczniowie otrzymali książki, nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Ponadto nasza szkoła  otrzymała Puchar Dyrektora ZSP Golczewo dla  NAJLEPSZEJ SZKOŁY w tym konkursie.