Wyniki Konkursu Plasycznego Dla Uczniów Klas II

Dnia 20.05.2016r. poznaliśmy laureatów szkolnego konkursu plastycznego pn. "Nie pal przy mnie, proszę". W konkursie wzięli udział uczniowie z klas II pod kierunkiem szkolnego koordynatora programu – pani Grażyny Wasielewskiej.

Tematyka konkursu dotyczyła szkodliwości palenia papierosów i jego wpływu na organizm człowieka. Przeprowadzony konkurs jest jednym z elementów realizowanych w naszej szkole w ramach programu antytytoniowego dla uczniów klas II.

Podsumowaniem całej akcji był apel pn. "Nikotyna - zły nawyk", podczas którego uczniowie z klas II b i II d zaśpiewali piosenki i wyrecytowali wiersze związane ze szkodliwością nałogu tytoniowego.

Laureatami konkursu zostali:

1. Maja Celoch – kl. II b – I miejsce
  2. Lena Kubik – kl. II b – II miejsce
  3. Nikola Kusio – kl. II b – II miejsce
  4. Amelia Pęczek – kl. II d – III miejsce
  5. Kajetan Ślusarz – kl. II c – III miejsce

1. Julia Jambor – kl. II d
  2. Zuzanna Kowalska – kl. II c
  3. Hubert Płotała – kl. II b

Wszyscy uczniowie nagrodzeni w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki. Nagrodzone oraz wyróżnione prace tworzą dekorację szkolnego korytarza.

Gratulujemy zwycięzcom!

Grażyna Wasielewska – koordynator programu