26 kwietnia 2013 r. uczniowie klas III a oraz III c przygotowali akademię z okazji obchodów Dnia Ziemi i Dnia Recyklingu. Dzieci przebrane za rośliny, zwierzęta i żywioły przedstawiły prośby Ziemi oraz zagrażające jej zjawiska.

W trakcie imprezy odbyło się wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego "Z ekologią na ty – recykling i ja". Na konkurs wpłynęło 50 prac. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców.

Oddziały "0"

1. Kinga Garlińska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi wKamieniu Pomorskim,
  2. Katarzyna Bęgowska – Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamieniu Pomorskim,
  3. Martyna Bogdajewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi wKamieniu Pomorskim,

Wyróżnienia

• Zofia Borczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim,
  • Maria Sito – Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamieniu Pomorskim.

Klasy I – III

1. Julia Bysiak – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim,
  2. Kamil Kurowski – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich,
  3. Kornela Gośka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim,

Wyróżnienia

• Łucja Terentowicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi wKamieniu Pomorskim,
  • Krystian Stojek – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi wKamieniu Pomorskim,
  • Olga Sokołowska – Szkoła Podstawowa w Jarszewie,
  • Natalia Maliszewska – Szkoła Podstawowa w Jarszewie,
  • Olivier Soboniak – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego wKamieniu Pomorskim.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Szczególne podziękowania składamy Pani Katarzynie Kubik za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz Pani Katarzynie Pyckiej za wypożyczenie strojów.

Wiesława Krawiec – wychowawczyni klasy III a

Dorota Garlińska – wychowawczyni klasy III c