Miło nam oznajmić, że część uczniów z koła plastycznego "Wyobraźnia" pod opieką Doroty Jędrzejewskiej – Motyki, zdobyła pierwszą nagrodę w XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego, ogłoszonego przez firmę GEN Gaz Energia. Tegoroczny konkurs dotyczył gry planszowej Genek Podróżnik. Uczniowie z koła plastycznego zaprojektowali grę pt.: Genek Podróżnik – Kontynenty. W nagrodę za pierwsze miejsce szkoła otrzymała tablicę interaktywną oraz zestaw gier z robotyki. Warto nadmienić, że w zeszłym roku to samo koło plastyczne również zdobyło w nagrodę tablicę interaktywną, warto mieć pasję i dobrze ją wykorzystać! Szkoła bardzo dziękuje uczniom za ich wspaniałą pracę oraz firmie GEN Gaz Energia za to, że potrafi docenić wysiłek i kreatywność naszych uczniów.

Poniżej uczniowie, pracujący nad projektem gry:

• I miejsce – GENek PODRÓŻNIK: KONTYNENTY

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim