Dzieci z kółka plastycznego klas 4-6 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie, na wykonanie z materiałów recyklingowych, modelu przestrzennego kosmicznego pojazdu. Konkurs ogłosiła firma G. EN. Gaz Energia z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, której filia jest również w Kamieniu Pomorskim. 21- go listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i miło nam powiadomić, że  kółko plastyczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim zdobyło trzecie miejsce, a tym samym wygrało dla szkoły tablicę interaktywną z całym potrzebnym oprzyrządowaniem, również z projektorem, a dzieci dostały upominki od firmy. Dzieciom życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy. Na zdjęciach dzieci z kółka wraz z przedstawicielką firmy G. EN Gaz Energia Magdaleną Wodnicką,  Pani Dyrektor szkoły Elźbieta Słowik i opiekunka koła plastycznego Dorota Jędrzejewska - Motyka oraz dzieci podczas tworzenia i gotowy statek kosmiczny.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, koło plastyczne (dzieci, które wzięły udział w konkursie):

• Maja Dziuba
  • Oliwia Kasiubowska
  • Oliwier Kraśnicki
  • Jakub Stępień
  • Julia Pietrucha
  • Zuzanna Wojcieszek

Nauczyciel prowadzący: Dorota Jędrzejewska-Motyka

Link do informacji na stronie firmy GE.N. Gaz Energia : http://www.gen.com.pl/firma/aktualnosci/rozstrzygniecie-xi-edycji-konkursu-plastycznego-828.html