W listopadzie br. nasi uczniowie wzięli udział w XII edycji konkursu literackiego "Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią".

Spośród wielu prac, które napłynęły z całego województwa zachodniopomorskiego, wyłoniono najlepsze. Zwyciężczynią na poziomie szkół podstawowych okazała się Adrianna Brząkała (kl. VI c), zaś drugie miejsce przypadło Oliwii Chołodowskiej (kl. V a).

Laureaci i wyróżnieni oraz ich nauczyciele zostali zaproszeni do udziału w uroczystym apelu zorganizowanym przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, podczas którego wręczono nagrody i wyróżnienia. Konkurs ma już swoją tradycję. Z roku na rok rośnie jego prestiż, co potwierdził tegoroczny patronat Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Adzie i Oliwii, na które zawsze można liczyć, serdecznie gratulujemy.