"Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś" – pod takim hasłem odbyła się 25 listopada w naszej szkole akcja głośnego czytania dzieciom w ramach Ogólnopolskiej Społecznej Kampanii "Cała Polska czyta dzieciom"

Oprócz tulenia przyniesionych pluszaków i słuchania opowieści o różnych przygodach bajkowych misiów mieliśmy okazję gościć kilka misiów z klasy 4a, które wzięły udział w inscenizacji przygotowanej pod czujnym okiem wychowawczyni, Pani Joanny Gołdyn. Dzięki nim oraz Pani Dorocie Motyce i Katarzynie Kubik, które wykonały wspaniałe dekoracje, przenieśliśmy się do Misiolandii.
Ponadto, każda klasa przygotowała dla pozostałych zagadki dotyczące bohatera tego dnia. Rozwiązaliśmy też quiz dotyczący niedźwiedzich zwyczajów.
Było miło i… słodko dzięki Radzie Rodziców:
Bardzo dziękujemy przybyłym na naszą uroczystość babciom i rodzicom czytającym dzieciom misiowe książki, Paniom: Dorocie Bajdzie, Irenie Garlińskiej, Marii Krzyżanowskiej, Dorocie Orszulak, Annie Maćkiewicz i Agnieszce Kokot oraz Panom: Łukaszowi Kankowskiemu i Dariuszowi Zielińskiemu.

Organizatorzy:
Krystyna Kościańska