Rada Rodziców naszej szkoły organizuje konkurs kulinarny dla rodziców. Zadaniem uczestników jest wykonanie świątecznych łakoci (np. ciasta, ciasteczek, pierników itp.). Następnie należy przynieść wypieki na konkurs, który odbędzie się 19.12.2016 r. (poniedziałek). Komisja Konkursowa składająca się z jednego przedstawiciela każdej klasy od I – V oraz przedstawicieli Rady Rodziców, wybierze najsmaczniejsze 4 wypieki. Wszystkie wypieki biorące udział w konkursie, uczniowie naszej szkoły będą mogli skosztować w tym dniu podczas długiej przerwy o godz. 10.35.

Chętne osoby prosimy o kontakt z panią Lidią Radtke (nauczyciel świetlicy szkolnej). Zapisy na konkurs przyjmujemy od 23.11.2016 do 12.12.2016.

Zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej zabawie.