Uczennice naszej szkoły, jako przedstawiciele świetlicy szkolnej, w dniu 19.03.2015 r., miały możliwość uczestniczenia w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kamieniu Pomorskim. Podczas wizyty w ośrodku dziewczynki mogły zobaczyć jak wyposażone są pracownie techniczne takie jak: pracownia stolarska, wyrobów wiklinowych, pracownia krawiecka, gospodarstwa domowego czy papieroplastyki i zdobnictwa, jakie urządzenia są wykorzystywane w pracach technicznych. Podczas pobytu na warsztatach wielkanocnych uczennice poznały różne techniki plastyczno – techniczne. Wraz z podopiecznymi WTZ uczyły się wykonywania kartek świątecznych techniką quislingu oraz ozdabiania donic kwiatowych techniką decoupage.

Dziękujemy bardzo pani Mirze Wojewódzkiej za zorganizowanie dla nas warsztatów i miłego spędzenia czasu.