22.03.2016 r., w naszej szkole zapachniało wiosną. Uczniowie wszystkich klas powitali tę przepiękną porę roku. Przy tej okazji odbył się również pokaz niezwykłych talentów uczniów naszej szkoły. Każdy z nich miał możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami i pomysłowością.

Wiosna obdarowuje nas wieloma kolorami i właśnie dlatego klasy zmagały się z zadaniami według wylosowanego koloru. Utalentowani polonistycznie pisali wiersze, a dzieci uzdolnione plastycznie tworzyły plakaty o tematyce wiosennej. Były także popisy kulinarne – poznaliśmy przepisy na pyszne wiosenne dania, przekąski i napoje.

Miłą niespodzianką były występy naszych uczniów uczestniczących w zajęciach Centrum Tańca "SZCZEPAN" oraz wspólna zabawa. Podsumowaniem całego dnia była prezentacja twórczości dzieci w świetlicy szkolnej.

Dziękujemy za wspólną zabawę!