10 czerwca 2013 roku klasy II b i III a były na wycieczce w Zespole Szkół Rolniczych w Benicach. Młodzież przygotowała dla dzieci wiele atrakcji, między innymi: pokazy hipiczne, przejażdżkę bryczką, jazdę na koniu, oprowadzanie po stajni i pokaz – "Jak należy dbać o konie". Przyszli leśnicy przygotowali pokazy i krótkie prelekcje multimedialne nt. przyrody. Były też zawody sportowe z udziałem strażaków, rysowanie kredą po asfalcie na tematy przyrodnicze. Na koniec było ognisko i pieczenie kiełbasek. Dzieci bawiły się świetnie.

Piękne podziękowania składamy organizatorce spotkania pani Jolancie Marciniak, wszystkim nauczycielom oraz młodzieży, za serdeczne i miłe przyjęcie nas w swoich progach.

Mariola Wronkiewicz – wychowawczyni klasy II b
Wiesława Krawiec – wychowawczyni klasy III a