W sobotę 20 października 2018r. ks Leszek Tokarzewski zabrał młodzież  z naszej szkoły na spotkanie ze swoim przyjacielem - Robertem Jędrzejewskim, który jest Ekspertem International Global Team i od niedawna Mistrzem Świata w Kettlebell! Ukłony nie tylko należą się  panu Robertowi za przeprowadzenie szkolenia z podstaw techniki samoobrony Krav Maga, ale także całej grupie zawodników z Kalisza.
Zarówno w życiu jak i w sporcie ważne jest by umieć wstać i wiedzieć co dalej. Znaleźć rozwiązanie problemu. Tego uczy 5 Rytm Krav Maga, dlatego ksiądz Leszek Tokarzewski  stara się organizować więcej takich spotkań/warsztatów dla młodzieży. W imieniu księdza serdecznie zapraszamy  młodzież na następne warsztaty które odbędą się 22 listopada.