Pod takim hasłem Rada Rodziców wraz z Samorządem Szkolnym zorganizowała kiermasz – konkurs na wypieki cukiernicze. W dniach 10, 11 kwietnia rodzice, nauczyciele oraz uczniowie sprzedawali słodkie smakołyki. Były owocowe torty, świąteczne babki i wiele innych ciast wykonanych przez rodziców uczniów naszej szkoły. Przez dwa dni można było kupić dowolną ilość ciasta, a następnie oddać głos na wybrane ciasto, które nam najbardziej smakowało. Następnie Komisja Konkursowa w składzie: pani Bożena Sito, pani Lidia Radtke oraz uczennice Paula Słącz i Magdalena Cieślar, przeliczyła oddane głosy. Największą ilość głosów zdobyły babeczki wykonane przez panią Kingę Szymaszek i wielkanocna baba upieczona przez panią Beatę Jarosik. Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym , którzy przyłączyli się aby zorganizować ten kiermasz: pani Kinga Szymaszek, pan Marcin Pyć, panie Mariola Słącz, Agnieszka Wawrzyniak , Emilia Staniszewska, Beata Jarosik, Agnieszka Kędzierska, Joanna Gułaj, Monika Szpakowska, pani Marta Opatkiewicz, pani Karina Laskowska.

Przewodnicząca Rady Rodziców – Lidia Radtke